Od 15 lat na rynku!

Działamy na rynku telekomunikacyjnym od 1 maja 2004 roku. Jako jedni z pierwszych na terenie miasta Strzelin i powiatu strzelińskiego zaoferowaliśmy stały dostęp do Internetu w technologii bezprzewodowej w standardzie 802.11 a/b/g. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą. Każdego dnia poszerzamy grono naszych odbiorców. Do tej pory zaufało nam wielu klientów indywidualnych oraz firmy i instytucje.

Zdobywamy nową wiedzę i umiejętności

Cały czas dążymy do tego by poszerzać nasze kompetencje, aby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom i w profesjonalny sposób wywiązywać się z powierzonych nam zadań zarówno w sektorze biznesowym jak i indywidualnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę pełni Internet jako powszechne źródło informacji i komunikacji człowieka, dlatego aby usprawnić korzystanie z naszych usług nieustannie staramy się unowocześniać zaplecze techniczne i wprowadzać najnowsze technologie.

Inwestujemy w nowe technologie

Najważniejszym dla nas celem jest zapewnienie wszystkim dostępu do globalnej sieci, a w szczególności tam, gdzie dotychczas nie było to możliwe. Chcemy ułatwiać kontakty między ludźmi i łączność ze światem tak, aby każdy miał lepsze możliwości komunikacyjne i większe szanse samorealizacji. Wprowadziliśmy w naszej ofercie, oprócz Internetu radiowego, również Internet światłowodowy oraz bezprzewodowy w technologii LTE. Chcemy oferować naszym Klientom dodatkowe usługi telekomunikacyjne w obrębie jednego dostawcy, dlatego cały czas rozwijamy dostęp do telewizji i do sieci komórkowej.

Biuro Radio-Net